Author: T***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: yes Qualité de la Lace: very nice Easy to wear: yes Hairstyle Stylishness: I love it
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 538.500₫
Original Price: 579.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 296 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2408020902117147 |
Author: T***a
Date:
Review: Value for money: yes Qualité de la Lace: very nice Easy to wear: yes Hairstyle Stylishness: I love it
Màu sắc: Nhiều màu
Author: S***n
Date:
Review: Very beautiful, curly, bouncy stunning color, amazing quality.very satisfied ♥️
Màu sắc: Nhiều màu
Author: k***i
Date:
Review: this hair is amazing
Màu sắc: màu nâu
Author: N***y
Date:
Review: I love it im obsessed 😍 with you my baby
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm